صد روزگی البرز هم گذشت!

البرز صدروزه

دو روز امتحان همه جمع شدن برای نگه داشتن بچه ها و تونستم امتحانم رو بدم. مرسی بابک و مامان و روشنک و آزاده و ....

 تارا چند روزیه که به یه زبون ساخت خودش می خواد حرف بزنه. اول یه کلمه میگه و بعد معنی ش می کنه! مدتی هم هست که طوطی مامانم شده و هر چی مامان می گه تکرار میکنه و اغلب بدون اشتباه.

هر چیز قرمز و گرد براش دماغ دلقکه. با این تخیلش خیلی حال می کنم.

خودش رو تو نقش های مختلف تصور میکنه و در ادامه من و بابک و البرز هم معلوم میشه که کی هستیم: از جمله شخصیت های تویینیز، بز زنگوله پا و بچه هاش، تام و جری و ...

 

من (در حال دستور دادن به تارا برای انجام مراسم خواب): مسواک، جیش، لالا.

تارا با خنده: نه، مسواک، جیش، دیپسی، پو. (لالا و دیپسی و پو اسم شخصیت های تله تابیزه.)

 

البرز هم یاد گرفته روی شکم خودشو به جلو بکشه. در واقع می خزه! و مدام بازی می خواد. منم بعضی وقتا کم میارم واقعا ! فکر می کنم داره دندون در میاره. برای ماساژ لثه هاش سیب و هویج میدم دستش. اول ذوق میکنه از مزه شون اما کم کم عصبانی می شه که نمیتونه بخوردشون. هر دو شب امتحانم بی خوابی زده بود به سرش و یه شب 4 و یه شب 3 خوابید.  و دوباره بعدش خوب خوابید! دندونای آسیای بزرگ تارا هم سر زده.

 

چتد باری تارا رو بردیم استخر. تیوب کمری ش رو که می بنده، با خیال راحت دست و پا میزنه و شلپ و شلوپ می کنه.

این هفته تنهایی بچه داری کردم. مامانم رفته بودن سفر. فردا برمیگردن و از تنهایی در میایم. بقیه ی نزدیکان هم سفررفتند و ما موندیم و تهران و بچه داری! کسایی که تهرانین به ما سر بزنین!

/ 6 نظر / 8 بازدید
FarNice

ای جااااان‌ن‌ن‌ن! من از روزی که به دنیا اومد گفتم این شازده پسر شما خیلی خیلی خوشگله ها! درضمن قسم میخورم که کلی زدم به همین میز مربع چوبی جلوم! اولن که 100 روزگیش مبارک. دومن باز خوب شد تو و تارا فسقلی رو دیدم حداقل چون بعدش اصلن وقت هیچ کاری نشد :( به هر حال جفتشونو ببوس از قول من و امیدوارم که دفعه آینده بازم ببینمتون. راستی تله تابیز همون کارتونِ اسپونج بوب ِ ؟ بچه های اینجام عاشقشن . چرا واقعن ؟ ;)

sahar

salaaaam azizaaaam che ghadr bozorg shode [ماچ][ماچ] kheili delam bara tehran va familha tang shode [ناراحت] ishalah eid mibinametoon

الهام مامان تارا

سلام. خوشحالم یه تارای ناز دیگه هم پیدا کردم. اونهم از نوع دوساله اش.جالبه که تو این سنیین همه عین همند. دادشش هم خیلی نازه. میدونم وقت خیلی کم میاری! اگه تونستی به وب من هم سر بزن.

الهام مامان تارا

سلام خیلی ممنون که تارا کوچولو رو لینک دادین با اجازه شما منم شمارو لینک دادم.