در ادامه ی پست قبل

بالاخره تلفن زنگ نخورد و من تارا رو پنجشنبه صبح از موسسه برداشتم، خوشحال بود و پرید بغلم... دیگه از شب پیشش نمی نویسم که چه افکار مالیخولیایی به سرمون زده بود!!! موقعی که بغلش کردم، بلعیدمش در واقع! مهین جون، از مسوولان موسسه هم از مستقل بودن تارا و اینکه خودش کارهاش رو انجام داده، تعریف کرد و از اینکه دم صبح   تارا بچه ها رو صدا میزده که ببینید هوا داره روشن میشه! تو پرانتز اینکه، کنار پرنیان و آریانا خوابیده بوده و اولین چیزی که به بابک گفت این بود که " خودم تنها خوابیدم و اصلا نگفتم می خوام پیش مربی ها بخوابم! "... خلاصه که برای تارا تجربه ی خوبی بوده؛ اینقدر که وقتی پرسیدم " اگر دوباره همچین برنامه ای باشه، میری؟ " بدون تردید گفت آره!

البرز خیلی از حرفامون رو می فهمه... مثلا وقتی داشت با لگوها بازی میکرد، گفتم فشار بده که بره تو هم! و البرز بلافاصله فشار داد و تونست! و من همچنان در تعجبم که بچه ها کی یاد می گیرن؟! امروز هم با دستش به بالا اشاره میکرد و می فهموند که میخواد بره بالا پیش مامانا.( آخه مامانم نیستن و فکر کنم دل بچه ها حسابی تنگ شده.) تارا هم گفت: " تلفن رو بده که از مامانا بپرسم پدر خوبه. "... و من گفتم: " پدر پیش مامانا نیست... فوت کرده و دیگه نمیاد... اما مامانا میاد..."

عاشق این کار البرزم که با سر "بله" می گه و البته با تمام بدن گاهی! و البته که خودش هم خوب میدونه که چقدر این کارش رو دوست دارم!

امروز هم به مناسبت روز جهانی خانواده در پارک آرارات برنامه بود. دوست داشتم به برنامه ی نقالی خانم گرد آفرید برسیم که به خاطر خوابالودگی نشد. اما کلا جالب بود. از اون روزا بود که خوشحال شدم از بودنم در وطن خودم. و اینکه کارهای آدمهایی که با جون و دل دارند تلاش میکنند برای بچه های مملکت شون و برای آفریدن شادی... خسته نباشید!

/ 4 نظر / 8 بازدید
نونوش

چه جالب گذاشتی شب جای دیگه بخوابه ؟

مرجان و رومینا

آفرین به تارا ی خوشگل و شجاع ما [ماچ]

مریم

سلام مامان عاشق-من مامان یک دختر بچه 4.5 ساله هستم و تصمیم دارم از اول مهر او را در موسسه اتمک ثبت نام کنم.الان او به مهد کودک می رود.اگر برایتان امکان دارد از این مووسسه برایم بگویید.خوشحال می شم برایم E-MAIL کنید.پیشاپیش از زحمتتان ممنون.

لیلا مامان علی

سلام....راستش منم دارم تحقیق میکنم راجع به موسسه اتمک....خیلی لطف میکنی که برای منم هر چی تجربه درمورد اتمک داری ایمیل کنی...پلیزززززز