۶ تا دندون!

سلام به همه دوستای گلم. من تو این مدت مشغول دندون در آوردن بودم. یه دفه ۶ تا دندون گنده با هم در آوردم. سخت بود. تب کردم و شبا نمی تونستم بخوابم. لثه هامم اینقدر ورم داشت که مامانم نگران شده بود و دو بار بردم دکتر. اما به سختیش می ارزید. الان همه چیزو راحت تر می خورم.01.gif

چند تا خبر هیجان انگیز: اول اینکه مامان فخری و پدر بالاخره از پیش خاله مهسا برگشتن و ما از تنهایی در اومدیم.41.gif اما طفلکی خاله اینا خیلی تنها شدن. امیدوارم زودی بهمون سر بزنن.

دوم اینکه مامان صدای قلب نی نی رو برای دومین بار شنید و بعدشم خودشو تو تلویزیون مخصوص خانوم دکتر دید. 25.gifهمه چیش خوب بود. مامان می گه همش زبونشو در میاورده. فکر کنم مث خودم شیکموئه!04.gif

خاله دلفین هم با یکی از دوستاش، کرین، هفته ی پیش دوباره اومدن ایران و خونه ی ما موندن دو شب. خوش گذشت بهمون. کادو هم گرفتم: یه ست بولینگ! با یه تقویم شازده کوچولو.

مامان معصومه و عمه روشی و پوپک هم رفتن سفر، تونس. آخر هفته میان. بابا سیروس و عمو عادل و کسرا تو این مدت یه روز فقط اومدن خونمون.

اون روز که مامان باید میرفت دکتر که نی نی رو ببینه، پیش یکی از فامیلامون موندم. آخه نه بابام میتونست بیاد و نه خاله آزی. عمه روشی اینام که نبودن اصلن. خیلی دختر خوبی بودم و هیچ اذیتی نکردم 05.gifو مامانم خیلی از این موضوع خوشحاله.

بازم کلمه های جدید یاد گرفتم. اما الان یادم نمیاد که براتون بنویسم. از آهنگ "یه روز آقا خرگوشه" دوس دارم "آخ" شو بگم؛ اونم با ادا: دستمو میزنم رو لپم و میگم "آخ"! آهنگ " دو، دو شب نخوابیدم" رو هم خیلی دوس دارم و میگم " دوووو" و خودمو تکون میدم و مامان میفهمه که می خوام برام بخوندش... با آهنگ "نینا نینو" ی بیبی تی وی هم خیلییییییی دوس دارم بابا تابم بده و آخرش که زمین میذاردم هر دفه اینقدر ناراحت می شم که گریه ام میگیره! راستش بیشتراز خود تاب خوردنه از اینکه همه نگاهم کنن و دس بزنن حال میکنم!

خب فعلن می خوام دوباره برم پیش مامان فخری. هنوز دلم باز باز نشده! تا بعد خدافظظظظ.   

/ 6 نظر / 7 بازدید
سحر

آخ الهييييي!!!دندونم که در اوردی خيلی دوست دارم زود زود ببينمت من و ۲ تا از دوستام(رژين و رويا)خيليييی دلمون برات تنگيده و اون ها هم هر رووز احوالتو ميپرسن به اميد ديدار باباييی

مامان هليا

سلام تارا جون يه عکس خندون بذار تا دندون های خوشگلت معلوم باشه راستی ني نی دخمله يا پسر؟

آرزو مامان آرش

سلام خوبي؟ از آشنائي با شما و تارا خانم خوشگل نازنازي بينهايت خوشحال شدم

سارا

خيلی دخمل ناز و خوشگلی داری

مامان ديبا و پرند

سلام دوستم خوب هستین . این روزها داره هوا سرد میشه مواظب خودتون و تارا جون و نی نی تازه باشین. ما کلی از آشنايی با شما و دختر گلتون مشعوف شدیم . امیدواریم باز هم ببینیمتون.

دوباره سلام دوستم دشمنتون شرمنده مامان ديبا و پرند